Kontakt os

Præst
Mai-Brit Tvilling
Solrød (145 of 192).jpg
Solrød (159 of 192).jpg
Formand for ledergruppen 
Carsten Thomsen

Tlf.nr.: 2460 9630 
Mail: carsten@solrodfrikirke.dk

Præst
Klaus Hønnicke

Tlf.nr.: 2829 4462
Mail: klaus@honnicke.dk    

Solrød (138 of 192).jpg
Solrød (130 of 192).jpg
Præst
Virginia Hønnicke 

Tlf.nr.: 6056 5282
Mail: virginia@honnicke.dk

Kasserer
Jonatan Steinvig

Tlf.: 2112 4956
Mail: kasserer@solrodfrikirke.dk
 

Solrød (156 of 192).jpg
Anette_Steinvig.JPG
Anette Steinvig 

Tlf. nr.: 5353 8584


Mail: anette@solrodfrikirke.dk

Hanne Ratleff Hansen

Tlf.nr.: 2086 7538 


Mail: hanne@ratleff.dk

Solrød (162 of 192).jpg
Solrød (191 of 192).jpg
Clara Steinvig

Tlf.nr.: 2292 4616


Mail: clarasteinvig@outlook.com

Suppleant
Alland Holm

Tlf.nr.: 2944 4460   
Mail: allandholm@outlook.dk 

Alland_Holm.JPG

Find os her

Kontakt os

Skriv til os!

Du er meget velkommen til at tage kontakt til os ved hjælp af denne formular!

Vi ser frem til at høre fra dig og vil forsøge at svare dig indenfor et par dage.

Tak for din besked!