Kontakt os

Præst
Mai-Brit Tvilling
Formand for ledergruppen 
Carsten Thomsen

Tlf.nr.: 2460 9630 
Mail: carsten@solrodfrikirke.dk

Præst
Klaus Hønnicke

Tlf.nr.: 2829 4462
Mail: klaus@honnicke.dk    

Præst
Virginia Hønnicke 

Tlf.nr.: 6056 5282
Mail: virginia@honnicke.dk

Kasserer
Jonatan Steinvig

Tlf.: 2112 4956
Mail: kasserer@solrodfrikirke.dk
  
Regnr.: 3201 Kontonr.: 0010104890

Anette Steinvig 

Tlf. nr.: 5353 8584


Mail: anette@solrodfrikirke.dk

Hanne Ratleff Hansen

Tlf.nr.: 2086 7538 


Mail: hanne@ratleff.dk

Clara Steinvig

Tlf.nr.: 2292 4616


Mail: clarasteinvig@outlook.com

Suppleant
Alland Holm

Tlf.nr.: 2944 4460   
Mail: allandholm@outlook.dk 

Find os her

Kontakt os

Skriv til os!

Du er meget velkommen til at tage kontakt til os ved hjælp af denne formular!

Vi ser frem til at høre fra dig og vil forsøge at svare dig indenfor et par dage.

Tak for din besked!